Inkoustové cartridge
Laserové tonery
Plnící sady
Track & Trace
Sledujte zde on-line
svou zásilku na cestě:
Vyplňte číslo Vaší objednávky:
Vyplňte Váš e-mail:

Nevíte, jak na to? Nápověda zde.
Colurum > Novinky > JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE

Novinky

01.02.2022

JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE

Vážení a milý zákazníci,

vzhledem ke covidové situaci, která i přes veškerá opatření uvrhla polovinu naší kanceláře do karantény a tu druhou do postelí v posledních dvou týdnech, jsme konečně znovu všichni na nohou a jsme připraveni se plně věnovat tomu nejdůležitějšímu – Vám! 

Nyní jsme opět plně k dispozici pro Vaše objednávky i dotazy. Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat Všem našim zákazníkům, kteří si objednali v posledním týdnu, za jejich trpělivost! 

Moc si vážíme Vaší podpory a i Vám přejeme hlavně plné zdraví! smile

Zpět...

Hledat cartridge

Vyberte typ tiskárny:
 

Novinky

09.06.2022
AKTUALIZACE CEN DOPRAVY
Vážení zákazníci, dopady globální situace s pohonnými hmotami se bohužel nevyhnuly ani našemu e-shopu. Z těchto důvodů, ač velice neradi, jsme nuceni i my navýšit ceny dopravného na našem e-shopu. Dopravu Zásilkovnou tak nyní nabízíme za 104 Kč vč. DPH. Doufáme, že i přes tyto neduhy budete s našimi službami nadále spokojeni.
01.02.2022
JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE
Po překonání covidové situace jsme opět všichni na nohou a jsme připraveni se plně věnovat tomu nejdůležitějšímu – Vám! Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu!
11.11.2021
ONLINE PLATBY KARTOU
Akceptujeme platební karty Mastercard, Mastercard Electronic, VISA, VISA Electron a Maestro.
Copyright © 2011 COLURUM. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2011. | Poslední aktualizace: 31. 12. 2022

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.