Inkoustové cartridge
Laserové tonery
Plnící sady
Track & Trace
Sledujte zde on-line
svou zásilku na cestě:
Vyplňte číslo Vaší objednávky:
Vyplňte Váš e-mail:

Nevíte, jak na to? Nápověda zde.
Colurum > Jak nakupovat? > Sledování zásilky

Sledování zásilky (Track & Trace)

Co je systém Sledování zásilek (Track & Trace)?

Track and TraceSystém sledování zásilkek slouží pro Vás, naše zákazníky, abyste měli v jakémkoliv okamžiku informaci o tom, kde se nachází Vaše zásilka na cestě.

Systém funguje tak, že po odeslání Vaší zásilky od nás je každá zásilka detailně sledována bez ohledu na to, jaký systém dodání zásilky jste zvolili (např. Česká pošta, Odběrné místo - Zásilkovna.cz, atd..).

Jak to funguje?

Vaši zásilku si pak můžete na našem eshopu kdykoliv vyhledat v okénku Track & Trace. Stačí zadat správné číslo Vaší objednávky. Toto číslo naleznete v emailu, který Vám byl automaticky zaslán po vložení objednávky do našeho systému.

Dále je potřeba zadat emailovou adresu, kterou jste zadali jako Vaši kontaktní emailovou adresu při vložení Vaší objednávky do systému.

Pak už stači jen kliknout na tlačítko Sledovat zásilku a systém otevře nové okno s informacemi o tom, kde se daná zásilka nachází.

Věříme, že sledování zásilek bude pro Vás užitečným nástrojem a že dále zkvalitní naše služby pro Vás.

Hledat cartridge

Vyberte typ tiskárny:
 

Novinky

09.06.2022
AKTUALIZACE CEN DOPRAVY
Vážení zákazníci, dopady globální situace s pohonnými hmotami se bohužel nevyhnuly ani našemu e-shopu. Z těchto důvodů, ač velice neradi, jsme nuceni i my navýšit ceny dopravného na našem e-shopu. Dopravu Zásilkovnou tak nyní nabízíme za 104 Kč vč. DPH. Doufáme, že i přes tyto neduhy budete s našimi službami nadále spokojeni.
01.02.2022
JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE
Po překonání covidové situace jsme opět všichni na nohou a jsme připraveni se plně věnovat tomu nejdůležitějšímu – Vám! Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu!
11.11.2021
ONLINE PLATBY KARTOU
Akceptujeme platební karty Mastercard, Mastercard Electronic, VISA, VISA Electron a Maestro.
Copyright © 2011 COLURUM. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2011. | Poslední aktualizace: 08. 11. 2023

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.