Inkoustové cartridge
Laserové tonery
Plnící sady
Track & Trace
Sledujte zde on-line
svou zásilku na cestě:
Vyplňte číslo Vaší objednávky:
Vyplňte Váš e-mail:

Nevíte, jak na to? Nápověda zde.
Colurum > Novinky > Nová služba sledování...

Novinky

13.03.2012

Nová služba sledování zásilek

Vážení zákazníci eshopu Colurum.cz,

k dnešnímu dni jsme spustili novou službu Track & Trace pro podrobné sledování Vaší zásilky na cestě od nás k Vám. Reagujeme tímto na přání Vás, našich zákazníků, že by podobná služba přišla v některých situacích vhod.

Všechny zásilky, které budou odbaveny od dnešního dne dále, bude možné tímto systémem nalézt a zjistit, kde se v daný okamžik zásilka nachází.

Track & TraceSlužbu Track & Trace naleznete přímo na našem eshopu v levé části. Jak to celé funguje se dočtete v sekci Jak nakupovat? - Sledování zásilky a nebo přímo klikem ZDE.

Věříme, že tato věc opět přispějeke zkvalitnění našich služeb pro Vás.

Zpět...

Hledat cartridge

Vyberte typ tiskárny:
 

Novinky

09.06.2022
AKTUALIZACE CEN DOPRAVY
Vážení zákazníci, dopady globální situace s pohonnými hmotami se bohužel nevyhnuly ani našemu e-shopu. Z těchto důvodů, ač velice neradi, jsme nuceni i my navýšit ceny dopravného na našem e-shopu. Dopravu Zásilkovnou tak nyní nabízíme za 104 Kč vč. DPH. Doufáme, že i přes tyto neduhy budete s našimi službami nadále spokojeni.
01.02.2022
JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE
Po překonání covidové situace jsme opět všichni na nohou a jsme připraveni se plně věnovat tomu nejdůležitějšímu – Vám! Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu!
11.11.2021
ONLINE PLATBY KARTOU
Akceptujeme platební karty Mastercard, Mastercard Electronic, VISA, VISA Electron a Maestro.
Copyright © 2011 COLURUM. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2011. | Poslední aktualizace: 31. 12. 2022

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.