Inkoustové cartridge
Laserové tonery
Plnící sady
Track & Trace
Sledujte zde on-line
svou zásilku na cestě:
Vyplňte číslo Vaší objednávky:
Vyplňte Váš e-mail:

Nevíte, jak na to? Nápověda zde.
Colurum > Novinky > OSOBNÍ ODBĚRY ZBOŽÍ po...

Novinky

01.02.2012

OSOBNÍ ODBĚRY ZBOŽÍ po celé ČR - nová odběrní místa !

Od 1.2.2012 jsme ve spolupráci se službou Zásilkovna.cz pro Vás rozšířili možnosti osobních odběrů na dalších místech po České republice a to ve snaze pro Vás, naše zákazníky, co nejvíce zlevnit cenu za jednotlivé dodávky a zvýšit dostupnost odběrních míst. Osobní odběry jsou stále za jednotnou cenu 54,- Kč včetně DPH za zásilku na jakékoliv odběrné místo.

Od 1.2.2012 jsme provedli tyto změny v síti odběrních míst:

  • otevíráme další (v pořadí již druhé) výdejní místo v Ostravě, tentokráte na velmi frekventované třídě ve čtvrti Mariánské Hory.
  • uzavíráme současnou pobočku v Teplicích. Plánujeme pro Vás otevření nové pobočky v centru Teplic, o čemž Vás budeme co nejdříve informovat.

Od 6.2.2012 budou realizovány tyto změny v síti odběrných míst:

  • bude přesunuto výdejní místo v Brně z ulice Konopná do ulice Spálená (vyslyšeli jsme žádosti klientů, abychom naše výdejní a podací místo v Brně přesunuli blíže k centru). Od 6.2. Vám tedy bude plně k dispozici nové výdejní místo ve Spálené ulici v blízkosti nákupních center Vaňkovka a Tesco. Před pobočkou se dá bez problémů zaparkovat. Nadále tak budou v Brně k dispozici dvě výdejní místa (Rašínova a Spálená).
  • bude přesunuto výdejní místo v Plzni. Stejně jako v Brně, tak i v Plzni přesouváme pobočku na frekventovanější místo. Od 6.2. se systémově uzavírá pobočka v Dominikánské ulici. K dispozici od tohoto data bude nová pobočka v ulici Přemyslova, naproti nově otevřenému velkému zábavnímu a nákupnímu centru Plzeň Plaza.

Aktuální seznam odběrních míst je ZDE...

Současně se snažíme, aby byla tato možnost dostupná na co nejvíce místech po celé České republice a počet odběrních míst budeme dále rozšiřovat.

Věříme, že tato služba pro Vás dále zatraktivní ceny a dostupnost našich produktů.

Zpět...

Hledat cartridge

Vyberte typ tiskárny:
 

Novinky

09.06.2022
AKTUALIZACE CEN DOPRAVY
Vážení zákazníci, dopady globální situace s pohonnými hmotami se bohužel nevyhnuly ani našemu e-shopu. Z těchto důvodů, ač velice neradi, jsme nuceni i my navýšit ceny dopravného na našem e-shopu. Dopravu Zásilkovnou tak nyní nabízíme za 104 Kč vč. DPH. Doufáme, že i přes tyto neduhy budete s našimi službami nadále spokojeni.
01.02.2022
JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE
Po překonání covidové situace jsme opět všichni na nohou a jsme připraveni se plně věnovat tomu nejdůležitějšímu – Vám! Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu!
11.11.2021
ONLINE PLATBY KARTOU
Akceptujeme platební karty Mastercard, Mastercard Electronic, VISA, VISA Electron a Maestro.
Copyright © 2011 COLURUM. Všechna práva vyhrazena. | Powered by Picabo WebAdmin 2011. | Poslední aktualizace: 31. 12. 2022

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.